EFT műhely

Antropos EFT Műhely

Az október eleji EFT externshipet követően többünkben megfogalmazódott egy EFT szakmai műhely létrehozásának, elindításának a gondolata.

Terveink szerint ez egy kb. kéthavi rendszerességű, nyitott műhely lenne, ahol többek között a következőkre nyílna lehetőség:

• rövid (15 perces) felkért előadások EFT-hez kapcsolódó témákról

• ismertetők a módszer elsajátítását segítő könyvekről, oktató DVD-kről, cikkekről

• kiscsoportos helyzetgyakorlatok és közös reflexió (például az Externship Manuálban található, el nem végzett gyakorlatokból)

• oktató video részek közös megtekintése és közös elemzése • fórum a gyakorlati alkalmazás kérdéseinek megosztására (intervíziós / peer szupervíziós jelleggel)

• hírek, aktualitások, információ megosztás

Az első ilyen (alakuló) műhelyünk időpontja: 2016. november 9. szerda 15:00-17:00

helyszíne: SE NET, Budapest IX. ker Nagyvárad tér 4. fszt 81. terem.

meghívott vendég: Dr. Török Szabolcs

szervező, házigazda, további információ: Guba Judit (20/3369349, gubajudi@gmail.com)

Ezen az alkalmon a részvétel ingyenes (ha rendszeres műhellyé alakulnánk, akkor valamennyi megvalósítási költség hosszútávon biztosan lenne majd…)

A részvételi szándékról előzetesen, legkésőbb november 4-ig, rövid értesítést kérünk a gubajudi@gmail.com e-mail címre.

A szervező Antropos Mentálhigiénés Egyesület nevében üdvözlettel:

Járay Márton az egyesület titkára